streda , 19 januára 2022

Bannerová reklama

Bannerová reklama
Jednotlivé reklamné bannery sa líšia svojou veľkosťou a polohou v rámci stránky. Bannerovú reklamu možno zacieliť na jednotlivé sekcie portálu a tak zvýšíť adresnosť reklamnej kampane.

1 top header, 728 x 90 px

(prenájom priestoru minimálne na 7 dní – cena za 7 dní 45 €)

Horná pozícia nad samotným obsahom stránok. Ide o najvýraznejší poskytovaný reklamný priestor, ktorý udrie do očí každého návštevníka. Tento typ banneru je vhodný pre veľké a výrazné reklamné kampane.

2 Square, 320 x 320 px

(prenájom priestoru minimálne na 7 dní – cena za 7 dní 35 €)

Štvorcový rozmer zobrazený v pravom pruhu stránky. Reklamný banner je umiestnený v zornom poli návštevníkov, preto dosahuje dobrú vnímavosť. Pri väčších reklamných kampaniach je vhodným podporným doplnkom.

3 Banner, 468x60px

(prenájom priestoru minimálne na 7 dní – cena za 7 dní 35 €)

Klasický reklamný prúžok. Banner je možné umiestniť vo všetkých sekciách portálu, pričom je možné špecifikovať polohu: vrch, stred alebo spodok stránky. Ide o najviac zaužívaný rozmer reklamného banneru.

PR správa (50 €)

Reklamný článok v rozsahu 1/2 normostrany A4. Článok sa zobrazuje medzi článkami na úvodnej stránke a takiež v sekcii Články ako regulérny článok. PR správa môže obsahovať obrázky a odkazy na web stránku inzerenta.

Individuálna reklama
V prípade záujmu o špecifický druh reklamy, kontaktujte nás. Na základe Vašich predstáv vieme navrhnúť individuálnu formu reklamy.

kontaktujte nás na adrese redakcia@nitra.info 
zahradnyzahon.sk